Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Emlékszik valaki erre a 90-es...

Emlékszik valaki erre a 90-es évekbeli játékra?

Figyelt kérdés
A tv-ben reklámozták anno, ilyen kis gyűjthető, plüssszerű bébiállatfigurák voltak több színben. Volt macska, kutya, talán még más is. És rémlik, hogy anyukájuk is volt (?). Olyan 7 cm körül volt a kölyökállat. Több is volt egy csomagban, nekem egy hármas kölyökcicacsomag volt meg, és így lehetett részenként összegyűjteni a családokat. Neten egyszerűen nem találom és nem jut eszembe a nevük (szerintem angol volt). Pedig sokszor ismételték a reklámban. Mi otthon Pampa Prittynek hívtuk őket, ami tuti a nevükből jött, csak azt ugye kisgyerekként nem értettük. :D Ha valaki emlékszik és segít, megköszönöm, mert évek óta ezen gondolkodom. :D

2020. júl. 21. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valami rémlik. Próbáltam rákeresni gyűjthető állatok 90-es évek, de csak a Littlest Pet shop figurák jöttek inkább fel. Amit te keresel, az nem aprótestű nagyfejű-nagyszemű állatkölykök, hanem pl. rendes cicák, amikhez netán házikó is lehetett... de sajnos a nevüket én sem tudom. Esetleg még egy lehetőség, hogy a Youtube-on rákeresel az 1990-es évek reklámjaira. Hátha köztük van.
2020. júl. 22. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezek viszonylag normális arányúak, és kedves pofijuk volt. Valahol a szülői házban megvannak még elvileg, ha egyszer áttúrom... Puha plüss figurák, vagyis hát nem szőrösek, de valami szövetből vannak, szóval varrottak. Házikó nem rémlik, de lehetett is hozzájuk. Az is csak rémlik, hogy kapható volt nagyobb mama is talán, nekünk nem volt. A neten egyelőre nincs sikerem a keresésben. :/
2020. júl. 22. 13:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pound Puppies?
2020. aug. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen!! Illetve a cicák úgy látom Pound Purries névre hallgattak. Köszönöm!

Nagyon régóta várom ezt a pillanatot. :D


Emlékeztél vagy megtaláltad? :D

2020. aug. 7. 12:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy tudtam segíteni :)


Nekem nem volt, csak ismertem, mert szeretem a 80-as, 90-es évek játékait. :D

2020. aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:)
2020. aug. 8. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!