Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy 80-90es évekbeli horror...

Lera kérdése:

Egy 80-90es évekbeli horror film címét keresem már egy ideje, annyira emlékszem belőle, hogy kisebb történetekből áll. Emlékszik rá valaki?

Figyelt kérdés
Az egyik ilyen történet arról szól, hogy egy pasi a gyomorfájással megérzi, ha valaki tehetséges zenész (mikor hallja, ahogy zenél vagy énekel, elkezd fájni a gyomra) és nagyon híres lehet, de ezzel együtt halálra is van ítélve, mert valami baleset éri a zenészt és meghal... Meg ilyesmik, érdekes és izgis kis történetek. Valamikor a 90-es években készült a film, kiskoromban láttam, de nem emlékszem a címére. Egy másik történet a filmből, pár rocker motoros egyik éjszaka véletlenül betéved egy igazi, régi színes diszkóba, ahol tombolnak az emberek, és sehogy sem tudnak kijutni, majd a végén kiderül, hogy a motorosok meghaltak, és ez a számukra kialakított pokol :) és az összes ember, akik ott vannak rockerek voltak, és a pokolban örökös diszkózásra vannak ítélve :D Előre is köszi a segítséget! :D

2012. júl. 9. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

ezt én is láttam már.majd után

a nézek hátha tud valaki valamit:)

2012. júl. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 HalkHogen ***** válasza:

Volt egy hasonló felépítésű sorozat: Mesék a kriptából.

Nem erre gondolsz esetleg?

2012. júl. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rájöttünk, kiderült, ez is sorozat volt, a címe Meghökkentő mesék. és kicsit régebbi, mint gondoltam :D (1979-88 között leadtak belőle 9 évadot)
2012. júl. 10. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!