Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Évek óta komolyan zaklat egy...

Évek óta komolyan zaklat egy férfi, mit tennétek?

Figyelt kérdés

még kb.5 éve nem minősült zaklatásnak, egy illegitim kapcsolatba keveredtem kb.2 hónapig majd szakítottam. Aztán kezdődött az őrület. Követ, zaklat, zsarol, hazugságokat terjeszt, szisztematikusan megfenyegeti minden ismerősöm aki férfi és egy fokkal szebb mint az ördög, azt terjeszti hogy tőle vannak a gyerekeim (teljesen kizárt már biológiailag is). Autós üldöz életveszélyesen (most rakattam menetkamerát a kocsira). Na már most vastagon van anyagom egy feljelentéshez, azonban értelemszerűen akkor ő is terìt képeket ezt azt rólam, amivel tönkre teszi a házasság om.

Igen, tudom, késő bánat, de tanácsot kérnék, isteni bizony adatnèk még neki pár pofont is de sajna ilyen ismerősöm nincs:-(

Javaslat, vélemény?



2020. júl. 24. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bíróság, távoltartási kérelem
2020. júl. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazából attól tartok bármilyen hivatalos eljárás arra sarkallja majd hogy az egyenlőre csak zsaroláshoz használt képeket amiket rólam őriz, eljuttatja a férjemhez.

Ha szingli lennék és nem lenne vaj a fülem mögött már rég szétcincàltam volna.

2020. júl. 24. 12:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint akkor már férjnél voltál, amikor vele kapcsolatba kerültél. Nem lehetne elmondani a férjednek mindent, hogy ne legyen mivel zsarolnia?
2020. júl. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ez a végső megoldásom, csak el akartam kerülni.
2020. júl. 24. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogyan alakultak a dolgok azóta? Már nem zaklat a férfi?
2021. jún. 3. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!