Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak olyan ismerőseim...

Vannak olyan ismerőseim (facebookon) akinél nem lehet látni az ismerőseiket.Szerintetek ez miért van? Ezt miért állítják be így szerintetek?

Figyelt kérdés
2020. júl. 24. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak emberek, akik nem szeretik kiteregetni az életüket a közösségi média terére. Nincs ebben semmi különös. Nem azért csinálják, mert valamit rejtegetnek, valószínű, csak a Facebook mellékes szerepet játszik az életükben.
2020. júl. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az lehet a háttérben, hogy nem akarja összemosni a magánéletét a munkával. Ha - mondok egy extrém, de szemléletes példát, - gyűjtöd a transznemű ismerősöket, de úgy gondolod ez a dolgozói profilodba nem illik, akkor érthető a dolog.

Őszintén szólva, nekem mindig gyanús az ilyen, mert azt gondolom, hogy nem vállalja fel magát, jobban mondva az ismerőseit. De szíve joga. Nem véletlen van ez a funkció.

2020. júl. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Nem azért csinálják, mert valamit rejtegetnek, valószínű, csak a Facebook mellékes szerepet játszik az életükben."


Akinek mellékes a facebook az pont nem állítgat be ilyesmiket.

2020. júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Akinek mellékes a facebook az pont nem állítgat be ilyesmiket."


Dehogynem, rengeteg ismerősöm van, aki direkt kikapcsolja, vagy kikapcsoltatja, ha nem ért hozzá.

De értem mire gondolsz, vannak olyan emberek, akiknek annyira nem lényeg a Facebook, hogy egyáltalán nem is vacakolnak vele. Attól függ, mennyire mellékes. Azonban a "júl. 25. 08:53" válasz meggyőzőbb az enyémnél. Inkább arra szavazok. :)

2020. júl. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!