Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mozgássérült vagyok,91%,hogyan...

Mozgássérült vagyok,91%,hogyan tudnék itthon pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Valami öttletek?

#Mozgássérült,rokkant,munka,
2020. júl. 25. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Persze, van ötlet! Írd meg mihez értesz, mennyi időd van, mire vagy képes, mire nem. Alkalmi vagy állandó elfoglaltság jó, vagy ez is, az is, ha valami adódik.

Enélkül nehéz konkrét tanácsokat adni. Akadálymentesített közlekedés van? És melyik település. Hátha van könnyen megközelíthető olyan munkahely, amelyik szívesen foglalkoztat olyanokat, akik szeretnének dolgozni, de a lehetőségeik korlátosak.

2020. júl. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, az első mondat nyeglének tűnhet, így visszaolvasva. Ez nagyon nem volt szándékom! Szóval nehéz ügy, de nem lehetetlen. A fentiek ismerete viszont fontos az érdemi válaszhoz.

Arra figyelj, semmi csapdába nem menj bele. Ha olyan ajánlatot találsz, ahol nincs céges honlap, céges email-cím, elérhetőségek (telefon, telephely, központ stb. címe), legyen gyanús.

Ha pénzt kell fizetned bármilyen címen, akkor az 100%-ban átverés.

Ezekre ügyelj.

Szakértelem nélkül viszont semmi esély sincs. Olyan tudás kell, ami távmunkában is hasznosítható.

2020. júl. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőn mi a csudát tudtatok lenyomni?

Semmi mást nem árult el magáról a kérdező, csak annyit, hogy mozgásában korlátozott. Így elég nehéz bármi konkrétumot írni.

A felvetett kérdések teljesen jogosak.


Kiegészíteném még azt is, hogy az életkor is fontos lehet, de egyes munkaadók még a jelölt nemétől is függővé teszik, felvesznek valakit, vagy sem.


Sajnos én nem tudlak foglalkoztatni, de megkérdek pár ismerősömet erről.

2020. júl. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, énnemtom, de asszem, talán lehet, hogy vannak direkt mozgássérülterkre specializálódottan meghirdetve álláshirdetések. Vagyis nem őrájuk specializálódva, rájuk szabva, hanem pl "mozgássérültek jelentkezését is várjuk" vagy valami ilyesmi hirdetést mintha már láttam volna életemben, hátha te is találsz olyat; de mondjuk lehet, hogy az nem mozgássérültes, hanem nyugdíjas volt; nyugdíjasból viszont láttam olyat is, ami direkt nekik volt meghirdetve.
2020. júl. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anettbp válasza:
Call centerekben lehet távmunkát is végezni, ha valamennyire jó a beszéd és kommunikációs készséged.
2020. júl. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 AttilaLIX válasza:

Hibát követsz el !!

Csak magam példáját irom :

Csak egy évszámot irok,mert a többi lényegtelen. 1983 évtől vannak gerincsérveim. A nevem utáni LIX a születési dátumom. Szóval,betegen dolgoztam felelősségtelses fizikai munkákban,idáig összesen 26.5 év igazolt munkásévem van. 2003-2004-ig egyetlen évig lehettem rokkantnyugdijas. Igaz,kaptam segélyt,ez későb egészségkárosodottak segélyére módosult. A rokkantositásom visszavonták,a meg gyógyitásom elmaradt,sőt a sérvproblémáim a nyaki részre is átterjedt,de van rosszab,ez nem más mint a szivem SZÁRBLOKKJA,vagyis a sziv elektromos hibája. Most figyelj.....: Négy éve,öt éve is bementem a járási hivatalba,szerettem volna a segélyem mellé LEGÁLISAN kevéske FT-ot keresni.(ez kisértetiesen hasonlit a te kérdésedhez) Mivel az aszisztens erre nem tudta a választ,igy telefonált. A felettese ingerült hangon kérdéssel válaszolt.: "MILYEN beteges ember áll előtted,aki BETEG?és MUNKÁT akar VÁLLALNI " Mivel a kagylója hangos volt,igy hallottam a (azért nem mondok politikust,mert haragszanak ezért a megszólitásért)TANULT ember válaszát,igy haza kullogtam,és folytattam a 17éve tartó FEKETE barkácsmunkám !!! Azért irtam nagybetűvel,mert én világ életemben tizteségel adózó jó szakinak mondott polgár voltam,mára NEM ez vagyok. Mára a szivem is kiakadt a véleményem szerinti TELÓMUTYI-tól. Igen,sajnos a "tanult"ember lehallgatott,GPS móddal követett,még éjjel is. Én csak 70%-ban vagyok egészségkárosodott,de ez őket hidegen hagyja. 19-ben visszaadtam a szart sem érő segélyüket,igy a 12évig tartó mértéktelen izzadásom megszűnt !! Telefonszámom,ami 20 éves volt,kettévágtam,vagyis ez = éhenhalás,e világban.

Van még mit irnom,de nemkivánlak fárasztani,egy biztos,ne akarj betegen munkát vállalni,mert megpusztitanak !!!

Ide MR fotót,vagy EKG leletet bemásolni nem lehet,igy a fenti állitásaim bizonyitani nem tudom !

2021. febr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
???
2021. máj. 27. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!