Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért/Mi okból mondogathat...

Miért/Mi okból mondogathat minden hülyeséget az öcsém angolul és miért viselkedik úgy, mint egy amerikai hülye-gyerek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezt a viselkedési formát látja, és ezt érzi helyénvalónak, meg menőnek. Ez ellen nem lehet mit tenni... egyébként hány évesek vagytok?
2010. aug. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én 16 vagyok ...

Az öcsém meg 13 ... (Érdekességként angolból fel van mentve az öcsém... Nem tudom miért, pedig többször használja a nyelvet, mint én, pedig én fel se vagyok mentve.)

2010. aug. 3. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem szokott az öcséd angolul fimeket/ sorozatokat nézni? Mert mi bátyámmal általában angolul nézzük a filmeket, és így nagyon sok szófordulat megmarad. Aztán néha így viccelődősen hangoztatjuk azokat... persze mi nem viselkedünk úgy mint az amcsik, nem is beszélünk sokat angolul, csak ami ilyen tipikus amerikai szófordulat, azokat hozzuk szóba néha. :)

17/L

2010. aug. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szok, de állandóan a Disney Channel-t nézi...
2010. aug. 3. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!