Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak koztunk ilyen emberek?

Vannak koztunk ilyen emberek?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem.. talan tul erzekeny vagyok, de en teljesen mashogy latom a vilagot mint egy atlag ember, nem nezek filmet se tv-t mert teljesen at veszem azt az erzest ami ott tortenik es olyan szogbol latok mindent, nagyon hangulat ember vagyok,egy adott szin is befolyasolja a hangulatom.. vagy egy illat.. zene stb, egyik nap tok motivalt vagyok masnap mar ennek ellenkezojet erzem, mintha egy teljesen mas ember lennek.

Sokszor olyan mintha alom vilagban elnek.. szeretem a misztikus dolgokat, de csak a jot, a gonosz dolgokat nem, ami erdekel az a zene.. nagyon szeretem de csak a mely erzelmes zeneket aminek mondani valoja van, hiszek a tul vilagi dolgokban, es hogy az elet utan valami jobb var rank,ha valamivel bizonytalan vagyok mindig jelekre varok valaszul.., ha este kint vagyok nem birom levenni a szemem a csillagokrol.. annyira vonza a tekintetem, vagy ha nappal latok egy pillangot ugy erzem az sem veletlen.. szeretek az emberek szemeben nezni mert ugy erzem belejuk latok,nem tudok gonosz lenni senkivel, meg ha meg erdemelnek sem! Nem vagyok bulizos soha nem is voltam, jobban szeretek itthon lenni a csaladommal, egyebkent 27eves no vagyok,hazas,es nagyon sokat irhatnek meg magamrol.. Aminek nem tudom a miertjet..



#érzékenység #alomvilag
2020. júl. 25. 21:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!