Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék valami apróságot...

Szeretnék valami apróságot venni karácsonyra a közvetlen kollégáimnak. Mit szokás ami nem is túl "gagyi", de nem is túl nagy dolog?

Figyelt kérdés
2007. dec. 15. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél nekik figurás- vagy nagyon szép üveggömb karácsonyfadíszt. Nem túl személyes, nem túl drága, s mégis ajándék! Ráadásul minden évben eszükbe fogsz jutni. :))

Esetleg készíts nekik trüffelgolyócskákat, amiket magad készítette vagy vásárolt dobozkába csomagolsz.

receptek itt:

[link]

2007. dec. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Karácsonyi vásárokban nagyon kedves kis díszeket, hűtőmágneseket lehet kapni. Vagy süthetsz egy tál mézeskalácsot karácsonyi formákkal, és ha van időd és türelmed, monogrammos mázat is nyomhatsz rá, névreszólót.
2007. dec. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Ha van időd csinálhatsz is. Én cukrozott narancshéjat csináltam, egy kis celofánba csomagolva egy szép ajándékkisérő kártyával. De vehetsz pl.: elég szép kis fénykép tartókat láttam nem túl drágán, vagy névre szóló bögrét.
2007. dec. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!