Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A mai fiatal lányoknál miért...

A mai fiatal lányoknál miért bevett szokás, hogy befelé fordított lábfejjel csámpáznak? Mi a jó abban ha csípőficamosnak néznek ki vagy valóban ilyen genetikai hulladékok lennének?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 23:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
huh, én nem tudom mire gondolsz, nem túnt még fel. de ha így van, én is kiváncsi vagyok a válaszra.
2011. okt. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ezen én is agyaltam már.
2011. okt. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Mitmivan? ***** válasza:
Én az emoknál vettem ezt észre, nekem az a benyomásom, hogy esetlenebbnek akarnak tűnni ezzel a lábtartással. Gondolom náluk ez a menő. A többi csajszi meg csak átvette ezt a szokást.
2011. okt. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Valószínű,hogy divatoznak de már egész kiskorú csámpikákat is látok de az anyjuk nem is szól nekik.
2011. okt. 17. 13:36
 5/14 anonim ***** válasza:
Én még sosem láttam ilyet, pedig sokat járok "emók" közé. Valószínűnek tartom hogy csak a legalja pózerek csinálják ezt, mert azt hiszik, hogy ez "aranyos". :)
2011. okt. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem csak "emosok" között vannak csámpik.Nézd a csajok lábfejét és meg fogsz lepődni mennyi divatozó van.

Majd később sírni fognak ,hogy a gázpedált és a féket egyszerre nyomják.

2011. okt. 17. 23:10
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet, hogy x-lábuk van? vagy valami egyéb eldeformálódás
2011. okt. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Na de ennyinek? Nézd meg főleg a sulis csirkék körében

láthatod.

2011. okt. 18. 08:22
 9/14 anonim válasza:
55%
Anyád a genetikai hulladék! Meg te! B+ és aki úgy születik, hogy nem egyenesen lép, hanem kissé befelé (mint én) azt fel kell akasztani? te nyomorult! :@
2012. júl. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Amikor általánosba jártam 8.-ban volt ilyen osztály(nálunk úgy volt, hogy volt a,b,c... a volt a normális, b a közepes, és c a páwa, és rib.nc hadiszállás) amiben a lányok befelé fordított lábbal sétáltak, segget rázva... Szerintem pont ezért csinálják, hogy feltűnőbb legyen a fenekük. Nevetséges libák voltak nagyon, a kisebbeket (12-11 éveseket) megtanították így járni, aztán ők is elkezdtek r.bancosak lenni. Állandóan velük lógtak, aztán minek, elrontják magukat ezekkel. :\
2012. aug. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!