Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a francért kell egy csomó...

Mi a francért kell egy csomó mindent megszokni?

Figyelt kérdés
Sokkal jobb lenne ha nem kéne megszokni semmit , hanem úgy lenne már mikor elkezdi az ember hogy "megvan szokva" elmész új melóba szokatlan,7éves gyerek először megy idegen helyen wc-re szokatlan,mész a barátnődék szüleihez szokatlan, és ez csak parát hoz amig meg nem szokja az ember a dolgokat
2010. aug. 3. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
:D Hát ez aranyos :-)
2010. aug. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez valami eszméletlen nagy baromság lett. Ha minden meg lenne szokva, akkor mi újat adhatna neked az élet? A megszokásban benne van az, hogy tapasztalatokat szerzünk, egyre jobbak leszünk, és bizonyos szituációkat könnyedén fogunk venni. Plusz iszonyatosan bénán fogalmaztad meg, ezért felmerül bennem az a kérdés, miszerint: Ennyire nehéz megszokni az anyanyelved?
2010. aug. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megszoksz vagy megszöksz...:)
2010. aug. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
előttem szólónak teljes mértékbe igaza van,én se fejezhettem volna ki magam:D
2010. aug. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
bahhh nem csak mindig akkor jut ilyen hülyeség az eszembe ha benyeltünk 4-5felest
2010. aug. 3. 16:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak bizonyos elemek újra és újra ismétlődnek, az új helyzeteket egyre könnyebb lesz megszokni az életben.
2010. aug. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szokd meg azt, hogy mindent meg kell szoknod, és akkor azután nem lesz szokatlan semmi sem.
2010. aug. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!