Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a francért érdekli az...

Mi a francért érdekli az embereket ennyire a királyi esküvő? Valóban érdekli az itthoni embereket, avgy csak a média fújja fel?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy Angliában nyilván érdekes, de minket miért érdekel, és miért kell a Magyar Televízióknak ezzel foglalkozni egész nap?
2011. ápr. 29. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert a Barátok közt szereplői nem tudnak ekkora világszenzációt produkálni.
2011. ápr. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

jó kérdés. tényleg lehet hogy a nézettségen múlik a dolog . az meg pénzt hoz . ennyi .


amúgy azt hogy a magyar embernek miért fontos ez hogy megnézze nem tudom .

2011. ápr. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért mert ez egy nagy esemény, ennyi. Jó, lehet minket nem érint különösebben, de attól még érdekes. De foglalkozna a tv inkább egész nap a VV-vel, mi?
2011. ápr. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A TV-nek jó bevétel,az emberek meg általában szeretik az esküvőket.
2011. ápr. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1 részt nem néztem abból a sz*rból:D
2011. ápr. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én azt kérdem, hogy tényleg nézik-e a magyarok, vagy csak azért mert épp ez van a TV-ben, de egyébként nincs nagyobb nézettség, mint más napokon. Lehet, hogy csak a TV ezt mutatja és kész, de az embereknek nincs is igénye rá.
2011. ápr. 29. 16:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs tv-m, ha lenne megnéztem volna ott, de így online néztem a neten. Szóval igen, tényleg érdekelt.
2011. ápr. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A külfölföldi focimeccseket is szokták közvetíteni, mégsem érdekel itthon sokmindenkit.
2011. ápr. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!