Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent, hogy 'Érkezés a...

Mit jelent, hogy 'Érkezés a HUN célállomási tranzitcsomópontjába'?

Figyelt kérdés

A wishről rendeltem egy nadrágot júniusban és úgy volt, hogy most július 17-én megérkezik, de nem és ki van írva hogy módosították a vírus miatt a becsült szállítási időpontot szeptember 3-ra. A nyomonkövetésnél pedig annyit ír hogy június 20-án meg Kínában volt és utána csak azt hogy július 22-én

Érkezés a HUN célállomási tranzitcsomópontjába. Ez azt jelenti hogy mar Magyarországon van csak azért nem jött meg mert lassan jön meg gondolom Pestről Szegedre vagy esetleg a korona miatt lezárják 2 hétre? Vagy lehet hogy már itt van csak értesítőt nem kaptam?



2020. júl. 27. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom az, hogy épp megérkezett hozzánk.

Gondolom pestre, mondjuk szerintem repülővel hozzák és onnan fogják továbbküldeni, de vigyázz, mert a wish néha hazudik és sokkal később érkezik meg a csomag, mint kellene!

2020. júl. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem májusban írta ezt és júniusban kaptam kézhez. Azóta nem változott az állapota wishen, pedig már meg is kaptam. Nincs köze a koronához. Szimplán sok a cucc, kevés az ember és ezek nem fontos küldemények. Lassan oda fog érni hozzád. 🙂
2020. júl. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor türelmesen várom tovább.
2020. júl. 28. 08:10
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma erkezett meg 😁
2020. aug. 10. 14:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!