Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetek még újra balkezes?

Lehetek még újra balkezes?

Figyelt kérdés
Ne kérdezzétek miért akarok,csak úgyérzem balkezesnek kell lennem.Nagyon régen anyumék rájöttek hogy balkezes vagyok.Mamám már az oviban próbált leszoktatni a bal kézről jobb kézre.Már akkor a szívecskét úgy rajzoltam hogy mindkét kezembe ceruza volt. A sulit már jobb kezesen kezdtem. Lehetek még bal kezes?
2010. aug. 3. 17:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és 15/L
2010. aug. 3. 17:27
 2/9 anonim ***** válasza:
Rajtad áll.
2010. aug. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A bal kéz ördögtől való. =D

Amúgy pedig szerintem már nem lehetsz, mert annyira megszoktad a jobb kezedet, hogy nem fogsz tudni visszaszokni.

2010. aug. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Csak gyakorlás kérdése.


Én Pl a jobb és a bal mutatóujjamon is tudom pörgetni a kosárlabdát, mert sokat gyakoroltam. Szóval ha egyszerre mindkét kezes vagy akkor te döntheted el hogy a jobbkezesek vagy a balkezesek csoportjába tartozol.

2010. aug. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de nem lesz mellékhatása?? pl:diszlexia vagy vmi ilyesmi
2010. aug. 5. 13:37
 6/9 anonim válasza:
Persze, hogyha ennyire szeretnél lehetsz csk nem értem mi értelme van ennek....!:P
2010. aug. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert miért lennél tőle diszlexiás...?
2010. aug. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mert úgy tudom hogyha valakit bal kézről átszoktatnak akkor diszlexiás is lehet akár.Gondoltam fordítva is így van de akkor ezek szerint nem
2010. aug. 6. 08:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem fordítva nincs is, hanem odafelé nem így van. Ha valaki eldönti jobb/balkezes létére, hogy ő bal/jobbkezes szeretne lenni, az meg tudja csinálni, nem lesz belőle semmi baja, sőt, mindkét kezét is meg tudja tanulni használni. Amikor erőszakkal szoktatgatják át egyikről másikra, az más tészta...
2010. aug. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!