Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szoktatnak át sok...

Miért szoktatnak át sok balkezes gyereket jobb kezességre?

Figyelt kérdés
Én balkezes vagyok,és semmi hátrányt nem tapasztaltam eddig emiatt.Mi értelme van annak,ha valakit átszoktatnak? Az csak összezavarja őket,nem?
2011. aug. 30. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ez csak régen volt divat. ma már nem szoktatják át a gyerekeket, mert belátták, hogy többet ártanak vele mint használnak.
2011. aug. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy ma már sokakat átszoktatnának. Bár mondjuk csak olyat ismerek, akit a világon senki nem akarta átszoktatni, és a szocializmusban nőtt föl...
2011. aug. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kínában szokás tudtommal, mert a jelek mind jobb kézre vannak kitalálva, és kényelmetlen ballal írni őket.
2011. aug. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 rémuralom ***** válasza:
100%
Merr a menzán kényelmetlen a jobbkezeseknek úgy enni, hogy a könyökük folyton összeütközik a mellettük ülő balkezesével.
2011. aug. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2011. aug. 30. 19:39
 6/9 anonim ***** válasza:
amikor kicsivoltam engem is át akartak szoktatni fogalmam sincs miért. én csak azért se hagytam igy most a balkezesek táborát gazdagitom:) mostanság sztem már nincs ilyen.
2011. aug. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
engem is at akartak szoktatni, szinten nemtom mert, viszont ocsem is balos ot meg nem.. nem ertem:S
2011. okt. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jobb kezes vagyok de mindent a balkezemmel akarok csinálni xd érdekes...
2012. nov. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért,mert nem ismerték a genetika fogalmát,csak a butaságot.
2013. nov. 22. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!