Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyöngyös határában miért...

Gyöngyös határában miért elnézőek a nagy környezet szennyezőkkel? Korrupció vagynem érdekel senkit ?

Figyelt kérdés

2020. júl. 29. 12:11
1 2
 1/11 belapus ***** válasza:
Nem a szó hagyományos értelmében korrupcióra gondolnék.Egyszerűen csak tisztában vannak vele, ha a törvény szerint szeretnének eljárni, akkor "Tudjukki" összehúzza a szemöldökét, majd szétcsap a rakoncátlanok közt.
2020. júl. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Vicces hogy mindig amikor arra túrázom egyre több a szemét. Majd letakarják földdel .

Beszéltem egy szomszéddal, többször bejelentette.

Az volt válasza a hivatalnak - REKULTIVÁCIÓ !! hát nem vicces ??

2020. júl. 29. 14:27
 3/11 A kérdező kommentje:

Viszont ha parlagfüvet találnak a telkemen, ami természetes növény, akkor engem vastagon megbüntetnek !

Az hogy ezek veszélyeztetik az élővilágot, talajvizet, termőterületet, ez nem probléma !

2020. júl. 29. 14:32
 4/11 anonim ***** válasza:
Tegyél feljelentést, bárkinek is a telkén van a szemét, annak nem szabad ott lennie.
2020. júl. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ahogy mondtam, már a szomszédja feljelentette . REKULTIVÁCIÓ címszó alá pont befért az a több száz köbméter szemét. Kanapétól a pelenkáig minden. Borzasztó hogy máshol versenyeztetik a gazdákat ki jusson termőföldhöz, itt meg telerakják szeméttel !

Próbáltam már szemét bejelentő alkalmazást, honlapot,képekkel kordinátákkal . Semmi eredmény.

2020. júl. 30. 10:05
 6/11 anonim ***** válasza:
A rendőrség azt mondta, hogy annak a szemétnek az ottléte nem törvénytelen? Érdekes.
2020. júl. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jobb szeretném ha nem keverednék bele.
2020. júl. 30. 11:38
 8/11 A kérdező kommentje:

Nosza meglátjuk mi lesz belőle.

Vagy elindul egy folyamat vagy megint fölöslegesen jártattam a számat.

2020. júl. 31. 11:21
 9/11 A kérdező kommentje:

Arra is kiváncsi vagyok hogy a telefontanú, mint a bejelentést fogadó, mennyi idő alatt dolgozza fel a kapott információkat és milyen irányban fut tovább az ügy !

Környezetvédelem, police, önkormányzat?

Ki intézkedik és mit?

Jó lenne szüretre eltakaríttatni a szarját !

2020. júl. 31. 11:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki intézkedik, de jól tetted, hogy bejelentetted a telefontanún.
2020. júl. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!