Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budaörsön tudna mondani...

Csövi11 kérdése:

Budaörsön tudna mondani valaki egy helyet ahol jogsi nélkül lehetne gyakorolni vezetni?

Figyelt kérdés

2020. júl. 30. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudok olyan zárt magánterületet, ahova a tulajdonos beengedne ilyen céllal egy idegent. Máshol meg tilos, és nagyon kellemetlen lenne számodra, ha megbuksz. és értelmes sincs.
2020. júl. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Manapság tényleg nem nagyon lehet ezt megoldani. Esetleg Dobogókő? :D Csak most így hirtelen beugrott. :D Talán azt tudnám ott javasolni egyedül, nem tudom arra mennyi rendőr járkál nappalonként.


Nem érdemes reckírozni egyébként, mert ha például elmész apukáddal és/vagy haverral stb, és rajta kapnak, akkor téged megbüntetnek és/vagy eltiltanak, és az adott illető jogosítványát akár a helyszínen bevonják. ZERO tolerancia van már mindenhol mindenben, úgy mint az ittas vezetésben is.

2020. júl. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Egy idióta spicli földutas vezetésért nyomta fel a 13 éves gyereket és az apját, szerinted?


Budaörstől messze van, én Dabas mellett egy kis magánúton próbáltam ki anyám kocsiját anno, kétszer. Eléggé féltünk 😂 de volt is miért, elég egy ismeretlen rosszakaró, és sz_ptok mindketten.

2020. aug. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 veterán vas ***** válasza:
0%

Itt van a mai napra rendelt "földutas" szöveg.

Hogy nem unjátok?????

2020. aug. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!