Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit készítsek...

Szerintetek mit készítsek anyukámnak 40. születésnapjára ? Akkor lesz mikor nyaralni megyünk így nem nagyon tudok nagyobb dolgokat készíteni , sütit sem.

Figyelt kérdés
2020. júl. 31. 17:29
 1/2 anonim válasza:

ez attól is függ, hogy anyukád milyen személyíségű, milyen ember.

a 40 szép kerek szám, készíthetnél egy levelet, amiben leírod, hogy mennyi jó, szuper tulajdonsága van, hogy milyen jó, hogy ő van neked stb.

nem tudom milyen kapcsolatban álltok, de az apukám, akit nagyon ritkán látok és sokszor nem tudja az ilyen kis dolgokat értékelni, nagyon örült neki (én az 50. szülinapjára csináltam neki egy ilyen levelet).

lehet ez viccesebb is, vagy komolyabb hangvételű. szerintem kedves dolog egy ilyet csinálni a másiknak, hiszen nem minden nap hallja az ember, hogy mennyi jó tulajdonsága van:)

remélem tudtam ezzel segíteni.

és ez nem korhoz kötött, egy 12 éves, de akár egy 20 éves is csinálhat ilyet.

én biztos értékelném, ha ilyet kapnék szülinapomra.

2020. aug. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vibrátort
2020. aug. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!