Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Így úgy érzem egyre többet,...

Így úgy érzem egyre többet, többször az élet időm előrehaladtával, hogy belebolondulok az életembe és megtudnék őrülni fájnak nagyon is az emlékek az emlékeim mit csináljak!?

Figyelt kérdés

rossz egy ilyen beteg sérült nagy nulla peches szerencsétlen sorsú lúzer őrök vesztes csődtömeg senkinek lenni.

akit ellehet meg el is lehetett taposni és földbe döngölni mivel nem volt következménye egy gyenge lekvár típus vagyok és voltam mindig is egész életemben.



#karma #élet, #sors, #válaszút,
2020. aug. 1. 01:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tagold a mondatokat, mert ezt rossz olvasni.

A leírás csak egy önsajnáltatásnak hangzik. Én elhiszem, hogy problémáid vannak, de azt jobban fejtsd ki, akkor jobban tudnánk neked segíteni.

Ha valaki meg akar taposni, akkor csak állj ki a lába alól, és már nem fog, persze mint te is, én is csak képletesen értem.

Állj ki magadért, ha ezt megteszed, akkor máris jobb helyzetben vagy, mivel azt fogják gondolni rólad, hogy te kimersz állni magadért, emaitt kevesebben fognak bántani.

Az emlékekkel a legjobb, ha elengeded őket és nem foglalkozol velük. Tudom, néha van olyan, hogy fel-fel bukkannak később is, de jobb az, ha csak időnként, mintha mindig.

2020. aug. 1. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jólvan akkor meg mindenjot viszlát köszi köszönöm szépen a válaszukat kérdésemre.
2020. aug. 3. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!