Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebookon akik nem ismerőseim...

Facebookon akik nem ismerőseim miért nem láthatják az adataimat? Miközben én az ismeretlenek adatlapját teljes egészében láthatom, sőt még az üzenőfali bejegyzéseit is. Hol lehet beállítani h több is látszódjon rólam?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
jobb felső sarok profilom, adatvédelmi beállítás
2010. aug. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Profilom-->Adatvédelmi beállítások
2010. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ezt már próbáltam. bejelöltem h mki láthasson, meg végig néztem már ott mindent
2010. aug. 3. 22:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez amúgy nekem is ilyen fura. Én is beállítgattam, hogy mindenki lássa, és akkor ha ismeretlenként nézem, akkor mégsem látszik semmi, csak annyi, hogy nő.

Engem is érdekelne, hogy ez mi, és bocsi, hogy nem tudtam válaszolni. :)

2010. aug. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ahol irhatsz a saját üzifaladra ott alatt van egy lakat ott állitsd be:)
2010. aug. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de a lakatnál is az van bejelölve h mki láthatja..nem értem ezt:/
2010. aug. 4. 23:37
 7/7 A kérdező kommentje:

Kiskorúak védelme

Elkötelezetten védjük a kiskorú Facebook használókat. Tízennyolc éves korukig a kiskorúak nem szerepelhetnek nyilvános keresési listákon és információik láthatósága az ismerőseik ismerőseire és hálózataira limitálódik, még akkor is, ha azt választották, hogy mindenki számára elérhetőek legyenek. Ez nem vonatkozik a nevükre, az adatlapi képükre, a nemükre és hálózataikra, amik mindenki számára láthatóak, hogy igazi ismerőseik megtalálhassák őket.


na, sztem itt a gond

2010. aug. 4. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!