Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet jól puskázni?

Hogyan lehet jól puskázni?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, tanuljak. De ha valamiért mégse tudok, vagy próbálok, de nem marad meg, kell b terv is.


Tanár típusa:

Vagy mászkál, vagy ül a padja mögött és néz. (Mindkettőre írhattok)

Amúgy összes tantárgyról van szó. A padról mindent el kell tenni, kivétel tolltartó

Eddigi módszereim:

-kézre

-szoknya alá

-radírra

-tolltartó-ba/-ra (👍)

-tolltartó alá

-padra/pad szélére

-cerka tartóra (egyszer bevittem suliba egy ilyet, amit otthon/irodában lehet haszn.)

-számológép belsejébe/aljára

-cetlik a padban



2020. aug. 2. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én diák koromban azt csináltam, hogy a dolgozat papirja alá beraktam a puska papirját, és átlásztott, de rajtam kivül más nem látta.
2020. aug. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm, de ezt is már próbáltam💕
2020. aug. 2. 18:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miniatűr füles (ha hosszú hajú lány vagy könnyű dolgod lesz). Valaki kintről mondja rá a válaszokat.
2020. aug. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sebtapasz alá beraksz egy kicsi osszehajtott papirt, es felnyitod a tapaszt ;)
2020. aug. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szoknya alá vagy póló belsejébe a legjobb szerintem mert úgy sem húzathatja fel vagy vetetheti le veled a pólód a tanár. esetleg még kicsiben felírhatod az ujjaid közé.
2020. aug. 4. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
vagy hangrögzítőbe felvenni az anyagot és kicsi vezeték nélküli fülhallgatón lejátszani. óra előtt bekapcsolod rárakod ismétlésre és rész a kisebb Samsung Galaxy buds fülesek hosszú haj alatt egyáltalán nem látszódnak ki.
2020. aug. 4. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ha pl angolból adnak fel 20szót hogy a jelentésükkel magold be, akkor lehet egy kicsit érdekesebb módon puskázni.

1.otthon felveszed hanganyagra a "bevásárló listát".

2.visszanézed/hallgatod,hogy érhető-e, stb.

3.Szerzel egy fülest

4.Azt a telódhoz kapcsolod, és felhangosítod arra a hang erőre, ami Neked megfelelő.

5.Ellenőrzöd,hogy amikor megy a hanganyag, nem lehet-e hallani kint. Ezt úgy, hogy megy a kis puskád, a füles pl az asztalon, és ha nem hallod kívülről, akkor minden rendben.

6 reggel egy viszonylag nagyobb pólót, zsebes gatyát veszel fel.

7.wcben vagy valahol a telefonodat berakod a zsebedbe, fülesedet bedugod, és a felsőd ujján felveszeted.

8.órán csak ezt elindítod, könyöklő helyzetben a fülest a füledhez tartod, ezt eltakarod pl a hajaddal.

De ha a cetlis mődszer van, akkor ráírod a padra. Vagy a ilyen számos megoldások kellenek, akkor:órarend a tolltartóban, arra felírod, és elé írsz egy +36 70-et,vagy valamit😉 ujjaid közé is írhatsz, szoknya alá a legjobb, kb ennyi. De idén asszem maszkot is kell hordani, abban is lesz bőven lehetőség :D Minden esetre, sok sikert!

2020. aug. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!