Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ellopták a bőröndömet a a MÁB...

Ellopták a bőröndömet a a MÁB Balatonboglár-Budapest közti szakaszán. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

A mai nap folyamán a Balatonboglár-Budapest-Déli pályaudvar vonalon ellopták a bőröndömet, amely ruhákon, vényköteles gyógyszereken, tisztálkodási szerek stb. mellett néhány személyes dokumentumot, pl. a TAJ-kártyámat is tartalmazta. Sajnos a lopás a két város között bármikor megtörténhetett, csak a leszállás után jöttem rá, hogy nincs meg a bőröndöm.

A kocsit, amelyben utaztam, közben lecsatolták, de a pályaudvari ügyfélszolgálat felderítése szerint a kocsiban nem maradt bőrönd, és a talált tárgyak osztályán se adták le.

Értesítettem a rendőrséget, viszont ők konkrét tanúk, illetve gyanúsított hiányában nem javasolták, hogy egyelőre feljelentést tegyek...

Volt vált másnak is hasonló incidense? Kiket kéne ebben az esetben értesíteni, a déli talált tárgyak osztályán kívül az egész országos MÁV szolgálatot?

Előre is köszi a válaszokat (akár privátban is) !

P.S Figyeljetek oda nagyon, ha felteszitek a vonaton a bőröndötöket, a rendőrség szerint akár 2 állomás között is ellophatták sajnos...



2020. aug. 2. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Nem ellopták elhagytad gyökér örülj hogy csak a tajkártyád hiányzik
2020. aug. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gratulálok, hogy legyökérezel full ismeretlenül. Azóta tettem feljelentést, bár nem hiszem hogy bármit is kezdenek az üggyel.
2020. aug. 20. 15:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem. Majd megtanulod. Én is ilyen gyökér vagyok én a tankönyveimet hagytam így el. Most akkor simogassalak hogy ügyes vagy full ismeretlenül.
2020. aug. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!