Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet magyarországon...

Hol lehet magyarországon puffbar-t (eldobható e-cigi) rendelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Puffbar-t (eldobható) szerernék rendelni magyarországon. Ha tud megbízható oldalt ossza meg velem kérem



2020. aug. 3. 13:45
 1/8 anonim válasza:
Szia! Én is már hónapok óta keresem, hogy honnan lehetne rendelni, de sajnos magyarországon nem kapható. Viszont vannak külföldi oldalak amik szállítanak magyarországra is, keresgélj. Aliexpessen láttam jó párat, még wishen is. Néha van ebayen is pár darab, érdemes figyelni. A puff barokkal vigyázni kell, mert sok fake lehet erre ott van a puffsalt.com es ott megtudod nezni, hogy eredeti e. Ha sikerül valahonnan rendelned megkérhetlek arra, hogy rám írj? Nagyon kene mar nekem is xdd
2020. aug. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
sziasztok! ha találtok egy jó helyet ahol lehet kapni, az engem is érdekelne!:D
2020. szept. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
a slukk.com on már lehet kapni, eddig JUULt használtam, de a puffbar sokkal jobb, legalábbis nekem jobban bejön.
2020. nov. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Sziasztok! Én a Puff Bar-ral szoktam le a rendes cigiről... és már ezt sem használom nagyon csak ha “buli” van !☺️ Meg maradt jó pár darab több ízben ha esetleg valakit érdekelne ...
2021. márc. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Sziasztok. Én is ki szeretném próbálni a becot és puff bart, van pár facebookos oldal amiket találtam, ahonnan lehet rendelni. És tök korrekt árakban vannak. Simán csak rá kerestem facen hogy beco bar és ki is dobott egy pár csoportot. 😊 Remélem tudtam segíteni valakinek.
2021. márc. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hali! Nem tudom hogy publikus e még de ha kell tudok egy ig oldalt ahonan korrekt áron lehet rendelni (utánvétel és postázásal is) szóval ha valakit érdekel írjon privátban!
2021. jún. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is tudok eladót ha erdekel
2022. ápr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Péter-Szabó Pál Ádám válasza:
Hello engem az érdekelne hogy mások meik oldalról rendelik olyan olcsoan nagy tételben akik árulják nem mondják meg ami érthető remélem itt választ kapok
2022. máj. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!