Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az alkoholos filc minden...

Az alkoholos filc minden felületen megmarad?

Figyelt kérdés
az öngyújtómra rajzoltam alkoholos ficcel. Fent marad így simán is ha megszárad, vagy kellene fixálnom valamivel?

2020. aug. 4. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
nem, nem marad meg minden felületen. Öngyújtón pláne nem.
2020. aug. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van köztük jobb és rosszabb minőségű. Én már találkoztam olyan alkoholos filcnek mondott tollal, ami hamar lejött.

Ha száradás után az ujjaddal nem tudod letörölni, akkor meg fog maradni rajta. Ha el tudod kenni, akkor használj másik filcet. Fixálni nem tudom, mivel akarod, lakkal? Mert az lehet, hogy lepattog egy idő után.

2020. aug. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem. Pl. vízfelszínre sem lehet írni alkoholos filccel.


Miylen anyagú az öngyújtód?

2020. aug. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Műanyag. Nem tudtam utána elkenni rajta, megszáradt, de a minta szegélyei nagyon hamar megkoptak.
2020. aug. 5. 01:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy vastag rétegben vitted fel?
2020. aug. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy nem lehet elkenni, lekopni le fog, egyszer. Bármelyik alkoholos filc. Esetlen próbálkozz körömlakkal.
2020. aug. 5. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom helyette az akrilfestéket,vagy a Posca filceket.
2020. aug. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!