Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Voltatok olyan helyzetben...

Voltatok olyan helyzetben hogy a szüleitek nem engedték a tetoválást de a tudtukon kívül mégis megcsináltattatok? Hogyan reagáltak mikor kiderult? Vagy el tudtatok titkolni azóta is?

Figyelt kérdés

2020. aug. 5. 12:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én csináltattam egy horogkeresztet 17 évesen

Mindenki ellenezte a rokonaim is meg a haveri kör is de én megcsináltattam

Hát nem voltak elájulva a horogkereszttől, egyesek ellenezték mások meg hümmögtek de nem szóltak rá egy szót sem

Aztán addig furdalt a lelkiismeret, hogy mindenki elítél a horogkereszt miatt, hogy rátetováltattam egy nonfigurativat egy évre rá, így ma már csak töredékében felfedezhető ha jól megnézi az ember

Csináltattam egy másik tetkót is amit az egyik kedvenc filmem után de annak nincs különösebb jelentősége, csak a film és a főszereplő miatt tetszett meg


Ma már viszont egyáltalán semmilyen tetoválást nem csináltatnék így felnőtt fejjel

2020. aug. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!