Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan akinek nem engedték...

Van olyan akinek nem engedték a fültágítót a szülei, mégis megcsináltatta?

Figyelt kérdés
Én is szeretnék, de a szüleim nem engedik, és kíváncsi vagyok hogy nektek már volt e ilyen.

2014. márc. 12. 17:19
 1/7 anonim válasza:

nekem már 3mm-es van benne, és anyum mondta, hogy nem csinálhatok tágítót.. de nem is veszi észre, mert ki van engedve a hajam :) mondjuk én nem szakemberrel csináltattam, hanem itthoni módszerrel, meg barátnőmmel vettünk tágítót.. 10mm-esre akarom.. utána ha anyum szól érte, úgysem tud mit csinálni. csináld bátran te is :D

15/L

2014. márc. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne csináld. Ne csak a szüleid miatt, akiknek csalódás lesz, hogy nem bízhatnak benned (lásd első válaszoló, aki nagyon bátornak gondolja magát, miközben nem meri felvállalni, amit csinált) hanem mert lógó füllel nem fognak sehova felvenni dolgozni, és az elég jelentősen befolyásolja az életedet a későbbiekben.
2014. márc. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
előző válaszoló: fel merem vállalni. anyum azért mondja, hogy ne csináljam, hogy ne legyen később lyuk a fülemen, ha nem tetszene. meg nem is olyan, mintha az anyám lenne.. ne legyél már ennyire okos :D
2014. márc. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy barom ismerősöm megcsinálta. Tett bele olyan nagy bazi karikát is. Nagyon örült magának. Aszitte, most ő a gádzsó.

Egészen addig, amíg be nem baszcsizott, és valaki egy szórakozóhelyen bele nem kattintott egy lakatot :D

2014. márc. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem mondták a szüleim hogy csináltassam, de olyan undorítónak tartom, és nem akarom. Mondtam nekik hogy majd elmegyek és megcsináltatom, de azóta sem mentem. Nem tudom hogy mondjam nekik hogy nem akarom.
2014. márc. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es válaszolónak üzenném: Miért lenne lógó fül? Ha tömött akkor nem látsz át rajta és nem balesetveszélyes...ennyi erővel fülbevaló és piercing is az...Am nekem csak 2 fülbevalóm van meg egy ajak pc-m de mindet úgy csináltam hogy nem mondtam el nekik és nem is haragudtak. A pc-t anyumnak mondtam csak és mondta hogy mind1, mert hiába szól úgy is megcsinálom. A pc-t saját gamnak csináltam egy varrótűvel érzéstelenítő nélkül meg 2 éve lejárt fertőtlenítővel xD am sztem csináld meg!!! 17/F
2014. márc. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hány befolyásos emberen látsz pc-t fültágítót meg hasonló szarokat? :D Röhejesek vagytok! Ha az én gyerekem lennél és megcsinálnád berepülnél a szomszédba akkora pofont kapnál....
2014. ápr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!