Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Baj lenne, ha 14 éves koromban...

Baj lenne, ha 14 éves koromban néha elszívnék egy cigit?

Figyelt kérdés
Néha úgy elszívnék 1-2 gyengébb szálat,de félek hogy rászokok.Lehet mértékkel csinálni?
2010. aug. 4. 11:28
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Családi gondok néha...
2010. aug. 4. 11:39
 12/21 anonim ***** válasza:
igen baj lenne!NAGYON IS !!!
2010. aug. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Oké, zárjuk le....Nem fogom csinálni :D
2010. aug. 4. 11:51
 14/21 anonim ***** válasza:
csipázom anyukádat :D
2010. aug. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor inkább a nyakláncommal szórakozok,vagy a toll végét rágcsálom... Jól teszed hogy nem próbálod ki, nnem olyan jó móka az..s drága is..
2010. aug. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Annakidején az általánosomban két gyerek volt, aki már 14 évesen dohányzott. Nekem akkoriban ilyesmi még eszembe se jutott. Persze piáltak is már. Tróger segédmunkás lett mindkettő.
2010. aug. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én 13 évesen kezdtem a cigit, sőőőt piáltam is már, mégsem vagyok tróger segédmunkás. Egyébként sem attól függ, hogy valaki segédmunkás lesz-e, hogy hány évesen kezd el dohányozni és/vagy alkoholt fogyasztani. Ha valamit másképp csinálhatnék, a cigi biztos kimaradna az életemből! Nem lehet mértékkel csinálni, jobb, ha ki sem próbálod!
2010. aug. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:D

Ha ennyien mondják, kizárt hogy kipróbáljam...köszi hogy meggyőztetek:)

2010. aug. 4. 12:32
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként sem attól függ, hogy valaki segédmunkás lesz-e, hogy hány évesen kezd el dohányozni és/vagy alkoholt fogyasztani."


Nem, de jellemző. És hajlamosít arra, hogy az iskola helyett inkább ilyenekkel foglalkozz.

Én 20 évesen vettem először kezembe a cigit, az egyetemi vizsgaidőszak alatt. Mert azt hittem, ez majd segít túllenni rajta, aztán utána abbahagyom.

Hát, ebben nagyot tévedtem, mivelhogy függőséget okoz :P

Leszokni sokkal nehezebb róla, mint rászokni.

2010. aug. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én is csak néha dohányzok, ha társaságba vagyok vagy felbasznak idegileg, de én se szoktam rá!Ennek ellenére, ne dohányozz 14 évesen, szar leszokni róla!
2010. aug. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!