Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik ship a legjobb/legaanyo...

Melyik ship a legjobb/legaanyosabb a BTS-ben?

Figyelt kérdés
Én Taekook és Yoonseok párti vagyok:)

2020. aug. 6. 14:06
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
75%
19. Ajánlom figyelmedbe a South Park 19.évad 6.részét,pont erről szól és remélem meg is érted,hogy mért nem helyes.
2020. aug. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
2020. aug. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 Mrs OBrien ***** válasza:
40%

Na álljon meg a menet most már, itt osszátok az észt megint.

A shipperek pont magasról tesznek rá, hogy szerintetek helyes-e shippelni vagy sem, márpedig itt egyedül azokhoz szólt a kérdező, akik igenis szeretnek shippelni, ti pedig nem szerettek az elég egyértelmű.

Különben is, ismeri itt valaki a "Nemhelyesshippelni" nevű párosítást? Biztos nagyon cukik együtt...;) Más fandomoknál se hallottam róla, nemhogy ARMY-k között.

Amúgy meg kész röhej, hogy nincs jobb dolgotok, mint okoskodni, mert hogy itt senkit nem érdekel a mondandótok az biztos.

Majd ha olyan idétlen leszek, hogy elmegyek Dél-Koreába, és az arcába üvöltöm Jiminnek és Kookie-nak, hogy gyertekmárösszemerttiegymásnaklettetekteremtve, és emiatt szegények a diliházban kötnek ki vagy úgy döntenek hogy bungee jumping-olnak kötél nélkül egy híd széléről, akkor majd megszívlelem felettébb bölcs szavaitokat:)

De addig is, ha tehetitek, kérlek titeket, keressetek egy kérdést (vagy magatok is feltehetitek), melynek címe "Miért ne shippeljünk?", és írjátok le oda válaszaitokat, valakinek egész biztos nagy hasznára fog válni.

2020. aug. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
23.De azt nem fogják olyanok olvasni, akiknek szól. Ha összegyűl egy csomó ember,aki a közemberek shippelése ellen van és 0 olyan,aki meg vele,nem érünk el semmit,olyan mint ha a vélemény nem is létezne, ezért kell itt felszólalni,hogy elérjék az embereket.
2020. aug. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
23. akkor ha nem érdekel majd fog érdekelni ha esetleg maga az idol szólal meg ezzel kapcsolatban :)
2020. aug. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 Mrs OBrien ***** válasza:
73%

Én személy szerint nem fogom, mert nem a shipperek azon csoportjába tartozok, akiknek TÉNYLEG el kellene olvasniuk, amiket itt leírtatok. Mert nem azt mondom, hogy nincs értelme, csakhogy a hardcore-shipperek (akik szerintem is elvetik a sulykot) hozzáállásán az nem fog változtatni, hogy elmondjátok nekik hogy igenis negatív dolog a shippelés, mert ezt már amúgyis tudják, és nem különösebben izgatja őket😂

De mindegy, inkább befejeztem, nincs szükségem több lepontozásra, ott tanárkodtok ahol akartok, amíg nem az én kérdésem alatt😎

2020. aug. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
63%

26. Lehet nem érdekel senkit,de jó érzés lesz,majd azt mondani,hogy

"Én szóltam!"

2020. aug. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 Mrs OBrien ***** válasza:
50%

Az mindig jó érzés, én is szeretem😂

De azért reménykedjünk, hogy ez nem fog bekövetkezni💜

2020. aug. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
73%
Én am taekook shipper vagyok, de szerintem a jikook is aranyos, csak nagyon nem tetszik ez az ellenségeskedés a shippek között amúgy, mert nem hiszem, hogy sok értelme van. Szerintem nagyon aranyos mindegyik páros (még azok is amik kevésbé híresek). Én amúgy fanficikben leginkább azokat szeretem, amiben az egyik fél Jungkook ^^
2020. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:
37%
Személy szerint Taekook a kedvenc shippem
2020. okt. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!