Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen oldalról tudnék 'kolis'...

Milyen oldalról tudnék 'kolis' dolgokat rendelni?

Figyelt kérdés

Próbáltam többféleképpen rákeresni,de nem tudom, mi alapján lehetne ilyen szempontból szűrni.

Olyan dolgokra gondolok, amik jól jönnek egy kollégiumba mondjuk praktikusság szempontjából, pl. különböző rendezők szekrényekbe, összecsukós kis asztal/állvány, kisszőnyeg, ilyesmik.

Milyen webshopban és milyen kulcsszavakkal érdemes rákeresni, hogy tudjak böngészni ilyen dolgokat? És úgy, hogy nem csak egy dolgot mutat egyszerre, pl. hogy csak kispárnákat ad be, mert arra kerestem rá, hanem ahol mutat mindenfélét, ami mondjuk eszembe se jutna elsőre, de tényleg jó ötlet lenne.

Bónusz kérdés: Esetleg nektek van ötletetek, tapasztalatotok, hogy milyen cuccok jöhetnek még jól?


2020. aug. 7. 12:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Az IKEA_ban mindent megtalálsz!
2020. aug. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!