Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Autókról "tanulni"? Könyvek,...

Autókról "tanulni"? Könyvek, blogok, youtube csatornák, filmek.. Minden érdekel.

Figyelt kérdés

Érdekelnének olyan könyvek, filmek, youtube csatornák, blogok stb. amiben teljesen kezdőknek érthetően írják le az autók részeit, hogy azok hol helyezkednek el, milyen funkciókat töltenek be, az autók működését, fontos tudnivalókat az autókról...


Egyszóval bármi jöhet,ahonnan lehet ilyen érdekességeket tanulni és hiteles infókat kaphatok... És nem utolsó sorban ami egy laikusnak, aki sose tanult ilyet érthető 😄


Teljesen az alapoktól érdekelne a dolog. Ha valaki tudna ilyeneket küldeni vagy ajánlani nagyon megköszönném😊



2020. aug. 8. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Rengeteg könyvet találhatsz a neten, szerelési videókat. De én szerintem ennek a legjobb módja az,hogy ha van valami autószerelő ismerősöd akkor beálsz mellé és nézed,hogy csinálja mit csinál, és ha van türelme magyarázza neked közben. Vagy a másik megoldás valami olcsó kocsit vásárolsz és szétszeded, összerakod szépen lassan bizonyos alkatrészeit.
2020. aug. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

gondolom nem talált, ahogy én se

szóval mi nem építgetni szeretnék, tanulni...

konkrétum

2020. szept. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!