Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van, ha egy évben nem adom...

Mi van, ha egy évben nem adom le a közösségi szolgálatos naplót?

Figyelt kérdés
Minden év végén a bizonyítványban szerepel, hogy x órát teljesítettem. De mi van, ha 9.-ben leadtam, 10.-ben is, aztán 11-ben meglett mind az 50 óra, de év végéig nem adtam le? A bizonyítványban 0 óra szerepel? 12. év elején ha leadom, akkor az még oké? Baj, ha 50-nél több óra van?

2020. aug. 11. 19:59
 1/3 anonim válasza:
100%
Ez nekem is nagy probléma volt nem rég. Nekünk minden tanár azt mondta, hogy ha az év lezárult akkor az olyan órák amik nem lettek leadva azok elvesznek, mivel dátum szerint kell a tanároknak is felvinniük egy platformra.
2020. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1/1

Hát ez elég rosszul hangzik, mert így elég sok óra maradna az utolsó évemre.. 😅

De azon kívül, hogy elveszik, lehet baj abból, hogy nem adtam le, illetve hogy több lett, mint 50? 🤔

2020. aug. 12. 09:20
 3/3 anonim válasza:
100%
Nem lesz belőle baj egyszerűen nem veszik figyelembe, és nem baj ha több lesz, mint ötven.
2020. aug. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!