Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kozossegi szolgalatot...

A kozossegi szolgalatot ellehet egy helyen vegezni?

Figyelt kérdés
Valahol azt hallottam, hogy csak 20 orat lehet egy helyen dolgozni, vagy legalabbis ha taborrol van szo, akkor csak husz orat irhatsz be. Na de, ha en ket taborba is voltam a nyaron (csak ugyanannal a szervezetnel) de mas idopontokba, akkor beirhatok mindkettoert 20-at 20-at? (Mellesleg megjegyzem, mindketto hosszabb volt 4 napnal, tehat akar tobb is lehetne).

2018. nov. 30. 03:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Én voltam ifi táborba minden évben és természetesen ugyanott ugyanúgy történt de igy is kaptam 20 - 20 órát értük.

És elméletileg igen 4 nap volt tehát lehetne több is de nem nem lehet mert van valami hülye szabályzás hogy egy nap max mennyit kaphatsz.

Csak két külön igazolólapra kell irni időponttal meg mindennel természetesen.

2018. nov. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!