Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért történik ez velem?

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés
Néha éjszaka álmomból felébredek és látok elöttem vagy mellettem nőket. Akár hányszor is láttam éjszaka valamit csak nőket láttam meg egyszer egy űrlényes valamit és egyszer pedig egy bohócot a többi rémálmomban mindig nő jött. Egyszer azt álmodtam, hogy a férjem lábain ül egy öregasszony máskor pedig, hogy egy bohóc fekszik melettem és néz engem. Nem tudom, hogy ez álom vagy éjszakai illúzió, mert ébren vagyok, amikor kiabálok és úgy látom ezeket. Miért történik ez? Miért jönnek majdnem mindig csak nők elöttem vagy melettem? Jelenthet ez valamit?

2020. aug. 11. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet alvási paralízis is. Vagy sima rémálom, esetleg hallucinációk. Orvosnak kéne elmondani.
2020. aug. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!