Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki várja már a sulit?És ki...

Ki várja már a sulit?És ki hányadikab megy?

Figyelt kérdés
Én csak azért várom mert kilencbe megyek és elvileg koleszos is leszek...

2020. aug. 12. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon várom! Szeretek suliba járni. Tizedikbe megyek. 16/L
2020. aug. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Èn is várom, végzős gimis leszek. 18F
2020. aug. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Már kijártam a kozepsulit. Most megyek 2 éves okj - s képzésre. Kozmetiuks leszek.
2020. aug. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
Nem várom,a nyár sokkal jobb, nem is értem hogy aki várja mit szeret benne? Azt hogy több órán át halálra unja magát, vagy azt hogy retteghet hogy mikor hívják ki felelni, vagy azt hogy korán reggel felkelhet, stb...
2020. aug. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

#4

Én például azért várom, mert bármilyen hihetetlen is de szeretem az osztályomat és hiányzik már, hogy újra közösségbe járhassak a sok itthonülés után.

2020. aug. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na ez meg a másik dolog amit nem értek, attól hogy még nyár van miért ne lóghatnál a szeretett osztálytársaidal, persze így jobb az iskola mint a nyár ha egész nap otthon ülsz.
2020. aug. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Illetve te nagyon szerencsés vagy 5-ös hogy nincs az osztályodban egy darab ember se akit utálnál, nálam van ilyen és nincs kedvem megint összezárva lenni vele visszont nyáron azzal vagyok akivel csak akarok, sokkal szabadabb a nyár.
2020. aug. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem várom, rohadtul utálom az osztályom, megkeserítik az egész életem. Sokkal jobb volt ez az itthon töltött idő egyedül
2020. aug. 15. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem várom, szintén osztálytársak miatt.
2020. aug. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!