Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt még aki fenttart egy...

Van itt még aki fenttart egy albérletet 170 -ből?

Figyelt kérdés
Én a kaján spórolok kétszersültet eszem,és zabpelyhet lekvárral.Reggel kenyér szalámival.Kicsit unalmas,de így tudok spórolni.Természetesen keresek más melót,mert itt sem tisztességesek velem szemben,amit igértek nem tartották be nem emelték fel a béremet,holott lett volna pénz.Kicsit zavaró,hogy a kollegáim 100-assal többet keresnek nálam drágábbnál drágább cuccokat vesznek,én meg alig eszem.Szóval van,aki ilyen szinten nem eszik ,mint én emiatt?Meg lehet szokni?Sajna elég könnyen fogyok főleg felülről, de remélem azért ez tartható valameddig.Segízótség nincs anyámmal nagyon csúnyán összevesztem,és inkább ne segítsen,minthogy felhozza nekem.

2020. aug. 14. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Ne lakást bérelj, hanem szobát, az már van Budapesten is 40 ezertől és akkor majd nem kell kétszersültet enned napi szinten.

A többit meg már úgyis tudod, ... jobban fizető munkahely kell.

2020. aug. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék kerülgetni napi szinten lakótársakat.Igen természetesen keresek jobban fizető munkát,én nem is tudom,hogy gondolják,hogy ennyivel kiszúrják az ember szemét.
2020. aug. 14. 11:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2

Én sem szeretnék lakótársakat kerülgetni, de 170 ezerből nem lehetnek igények, vagy marad az éhezés,...vagy békülj ki anyáddal!

Tényleg erre nem lehet mit mondani, az igényeket kell a lehetőségekhez igazítani.

2020. aug. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor marad az éhezés,és amellett félre tudok tenni.
2020. aug. 14. 11:35
 5/5 Gábor117 válasza:
Keress lakotarsat akivel kijossz. Lehetőleg Legyen szakács.
2020. nov. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!