Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Visszaküldhetem-e postán a...

Visszaküldhetem-e postán a fel nem bontott levelet?

Figyelt kérdés

Kaptam egy levelet, de bizonyos okok miatt vissza kell küldenem. A kérdésem az lenne, hogy úgy ahogy van bontatlanul, ugyanabban a borítékban visszaküldhetem-e? Vagy új borítékot kell vennem, átcímezni stb.

Lehet másnak egyértelműnek tűnik, de nekem nem :)

Előre is köszönöm a választ!


2020. aug. 14. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ÍRd rá, hogy "címzett ismeretlen, vissza a feladónak", és dobd be a legközelebbi postaládába. Aztán vagy visszaküldik, vagy nem....
2020. aug. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Beviszed, megmondod, hogy az adott címen nincs olyan címzett, küldjék vissza a feladónak. Ajánlott és egyéb módon könyvelt átvétel esetében ez nem működik, csakis normál úton kézbesített leveleknél.


Ez teljesen ingyen van, de legyél résen és el ne áruld, hogy közöd van a levélhez!


Amúgy a reklámküldeményeket, vagy ahhoz hasonlóakat sokszor csak ők is kukázzák...

2020. aug. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!