Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magánemberként lehetséges...

Magánemberként lehetséges megtalálni valakit úgy, hogy csak az autója rendszámát és az autó fajtáját tudom?

Figyelt kérdés

A sóstói állatkertben többször is összefutottunk bejutástól egészen a kimenésig egy sráccal meg a családjával, először azt hittem az extrémebb külsőm miatt nézett, de nem, mosolygott és mikor kifelé sétáltunk láttam, hogy oda szeretne jönni, de a szülők miatt nem akart gondolom-eléggé visszahúzódónak tűnt. Viszont láttam milyen autóval mentek el, na mondom én megkereslek. Ha van rá mód, tökre fun lenne megtalálnom, egy bézs Suzukiról van szó, a rendszámot meg nem fogom kiírni, de jaaa.

(A sztorit csak azért, ha véletlen olvasnáxdd)



2020. aug. 15. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Ha van rendőr ismerősöd.
2020. aug. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

elég kicsi az esély, rendőr, okmányirodás, biztosítós ismerős kéne, aki hajlandó kockáztatni az állását


írd ki inkábba sóstói fb csoportba, hátha olvassák

2020. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs.

Van hivatalos út arra, hogy vakit megaláljon az ember.

Ennek törvény szabta módja van, pénzbe jerül, amit sikertelenség esetén is meg kell fizetni.

Indokolni kell az adatkérés okát.

Itt mar bukik a dolog.

Wzert ki is hagyok par dolgot.

Ha megvan az illető, akkor nem annak adják meg az adatokat, aki keresi, hanem a keresett személytől várnak nyilatkozatott erról, higy készen áll a kapcsolat felvételére.

Igen esetén ő kapja meg a te elérhetőséged.

Elutasítás esetén nem arról kapsz ertesítést, hogy megkerült az illető, hanem csak annyit, higy a keresés sikertelen.

2020. aug. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges sehogy. Az, hogy kihez tartozik egy rendszám, nem publikus adat. Csak az autó műszaki adatait lehet vele megtudni bárkinek.

Rendőr ismerős sem mondja már meg, mert rögzítik a lekérdezéseket, amit indokolniuk kell.

A #3-as által írt lehetőségről még nem hallottam, de biztos lehetsz benne, hogy csak nagyon komoly indokok esetén alkalmazzák.


Szóval marad az az opció, hogy bízol benne, hogy hátha látod még. Bár a kérdésből és a szituációból ítélve, gondolom 14-nél nem lehetsz több. Fel a fejjel, előtted még az élet ;)))

2020. aug. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olyan nagyon nem kell megindokloni.

Iskolatárs, elveszett barát, volt kollégák stb. kereshetők így. Ezek nem különösen indokolt esetek.

Ám magam is úgy vélem, a vázolt esett nem elég ok.

2020. aug. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!