Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek melyek a legrossza...

Szerintetek melyek a legrosszabb one piece arc-ok?

Figyelt kérdés
Annyit írjatok amennyi nektek nem tetszett meg jó lenne ha le írnátok mellé hogy miért nem tetszett az az adott arc😁ja és mivel még nem néztem végig az animét így ha lehet spoiler mentesen írjatok köszi😁

2020. aug. 16. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Egyértelműen a Long Ring Long Land Arc. Borzalmas,idegesítő főgonosz,idióta történet aminek konkrétan semmi fontos hatása nem volt eddig a későbbiekre.Én minden egyes arcját imádom a storynak de ezt képtelen vagyok szeretni.
2020. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Long Ring Long Land avagy Foxy arc szerintem nem volt rossz. Rövid, One Piece világába illően humoros, könnyed arc.


Amit én alig vártam, hogy véget érjen, az a Fishman Island volt... harmatgyenge ellenfelek és nagyon hosszú történet.

2020. okt. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!