Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A fruist basket-nek lesz 3....

A fruist basket-nek lesz 3. évadja?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A fruits basket 2019-2020-as változatára gondolok. Válaszaitokat előre is köszönöm!

2020. aug. 16. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem lenne sok értelme több évadot csinálni szóval szerintem ebben az évadban amennyi részbe befér már megcsinálják a végéig. A MAL-on az van írva hogy még nem tudni mennyi rész lesz így 19. résznél szóval valószínű hogy úgy lesz ahogy írom.
2020. aug. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2020. szept. 26. 12:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Most már kint van 25 rész lesz ebben az évadban vagyis még 1 rész, ha mégis lesz még folytatás valószínűleg oda írják.
2020. szept. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most fejeztem be tegnap a 2. évadott és hát biztosan csinálnak folytatást mert ez még bőven nem a vége de amúgy semmit kiírás nem volt a végén hogy most várható-e folytatás.
2020. szept. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen én is most fejeztem be, a válszt köszönöm.
2020. szept. 28. 16:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!