Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Debrecenieknek szól ez. Ez mi...

Debrecenieknek szól ez. Ez mi volt szerintetek? Story lentebb

Figyelt kérdés
Elaludtam olyan éjfél körül, majd olyan hajnal 1-2 óra körül arra keltem fel, hogy valami hatalmasat robban. Nemtudtam miaz. Nagyon megijedtem próbáltam visszaaludni ami meg is történt. Aztán 3 óra környékén ismét felriadtam hogy valami robban. Ilyenkor már nagyon féltem. Volt aki még hallotta rajtam kívűl esetleg és tudja mi lehetett ez??
2020. aug. 18. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
2020. aug. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Alain Delon ***** válasza:
51%
Ma délelőtt is volt hasonló. De az valami dupla "robbanás" volt. Gondoltam is, hogy ez is ammónia?
2020. aug. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1: Nagyon vicces vagy :) Ismerőseim is hallották
2020. aug. 18. 14:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Köszi :D Akkor biztos valami más volt.
2020. aug. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Esetleg vadászgépek is lehettek.
2020. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Debrecentől 30 km-re is hallatszódnak a robbanások itt nálunk. Viszont itt nem hajnalban, hanem reggel 9 és 10 óra között szoktak lenni. Múlthéten is volt egymás után kettő, és tegnap is kettő. Előtte pedig általában csak 1-et hallottam, viszont fogalmam sincs mi lehet az.
2020. aug. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kim Jong Un
2020. aug. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Alain Delon ***** válasza:
Már napi rendszerességűek a "robbanások."
2020. aug. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!