Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Debreceniek! A dienes lászló...

Debreceniek! A dienes lászló g. jó suli? Ki jár oda? Milyen a közösség? Milyenek az osztályok? Kedvesek a tanárok?

Figyelt kérdés
Tudtok valamit az egészségügyi szakról? Jó hely? Rendesek járnak oda, vagy vannak ringyók is? bármilyen véleményetek van írjatok!

#debrcen középiskola
2017. márc. 7. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Én csak szóbelin voltam ott (illetve remélhetőleg jövőre már oda fogok járni, NyEK-re, ha esetleg felvesznek :D ha nem, akkor valószínűleg egészségügyisre, mert oda simán felvettek), de a tanárok végig mosolyogtak és tényleg kedvesek voltak. Én igazából nem is a Dienesbe akartam menni, de máshol feleennyit sem mosolyogtak a tanárok és ez elég kiábrándító volt a többi suli részéről, szóval éljen a sorrendmódosítás :D

Az épület elég...háát, öm, például én azon gondolkoztam várakozás közben, hogy mikor tervez ránk esni a mennyezet (de lehet, hogy csak én fogtam ki ilyen rossz részt :D).

Többet nem igazán tudok róla :)

2017. márc. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!