Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Annyi szörnyűséget hallani a...

Annyi szörnyűséget hallani a híradókban, hogy én már lassan az utcára sem merek kimenni. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Most arra gondolok, hogy manapság a híradókban annyi rossz dolgot hallani, tényleg szörnyű. Embereket ölnek meg az utcán, vagy megvernek embereket, megerőszakolják őket, emberrablók vannak, lopások történnek. Komolyan mondom ilyen körülmények között én már szinte ki se merek mozdulni.
2010. aug. 4. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
2010. aug. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha nem tűnt volna fel, nem a humor kategóriába írtam a kérdést. -.-"
2010. aug. 5. 01:31
 3/6 anonim ***** válasza:
sok a cigány
2010. aug. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy időben (sőt még most is), sokat néztem a Hajdú online-t.

Ott is minden napra jutott baleset, sokszor halálos, meg erőszak meg minden.

Már tiszta pánikbeteg lettem, egyszerűen halálfélelmem lett!

Ez nem jó egy idő után, úgy hogy azt javaslom, hogy vagy ne nézz híradót(Én sem nézek), vagy próbálj ne sokat gondolni az ilyenekre. És igen, szörnyű ami megy a világban, de ez régen is így volt, csak nem nyomták egyfolytában az arcunkba.

24/L

2010. aug. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne nézz inkább híradót,mert csak pánikbeteg leszel!

Én sem nézek inkább

2010. aug. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Beatrix17 ***** válasza:
100%
Én a gyerekvállalás miatt vagyok ki ezen!Most is tiszta balkán,de mi lesz pár év mulva???Mert jobbá nem fordul,az biztos!Nagyon szeretnék egy év mulva baba projectbe kezdeni,de megmondom őszintén,félek.Burokban mégsem nevelhetem fel a gyerekemet...
2010. aug. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!