Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan ütitek el az időt...

Hogyan ütitek el az időt ilyenkor, nyáron, szünetben?

Figyelt kérdés
Azokhoz szól a kérdés akik suliba járnak, mit csináltok a szünetben? Hogyan telik egy átlagos napotok?

2020. aug. 18. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Őszinte választ adok: szinte semmi érdemlegest. Mivel messze lakom a barátaimtól, egész nap a szobámban fekszem és telefonozom. Youtubeozok, filmeket, animéket nézek. Rajzolni szoktam néha és minden nap edzek(itthon). Ha megkérnek, segítek házimunkában. És tényleg csak ennyiből áll egy napom. Sajnos nem tudom más mivel feldobni. (+azért ki szoktam menni a friss levegőre, van, mikor kutyátsétáltatunk)
2020. aug. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyári szünetem olyan bő 40 éve volt. Nincs internet, nincs telefon (semmilyen!), televízión Kudlik Julika néni mond okos és buta dolgokat stb.

Mégsem emlékszem egyetlen unalmas napra, de nem azért mert már szenilis vén bolond lennék. Játszottunk a barátokkal. Patakparton kergetőztünk, bújócskáztunk, lovagok voltunk, meg anyukák.

Később volt tábor, ahol mindenféle jópofa dolgot találtak ki a tanárok. Társasjátékokat pl.

Tudom, a világ halad, mindenféle kütyü csodálója és aktív felhasználója vagyok. Megcsontosodott lehetek, maradi nem.

Csak sajnállak titeket, hogy minden arra ösztönöz, hogy ne szemtől szemben legyetek jó fejek, ne kéz a kézben szeressétek egymást, hanem az online térben.

2020. aug. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nyár előtt kezdtem el diákmunkázni. Pizzériában dolgozok, nagyba csinálom a pizzákat meg kisegítek a konyhán, mivel rendes kajákat is csinálunk :D

Szabadidőmet 70% otthon töltöm. Megszoktam etetni az állatokat, néha ebédet csinálok a családnak ha anyum megkér rá. Házi munkában is segítek ha kell. Kockulni szoktam, meg sok zenét hallgatok. Legtöbbször UG/old school hip-hopot.

Hetente egyszer ki szoktam járni haverokkal dumálni.

Kirándulni nem voltam sehol, ez az egy dolog zavar egy picit.

2020. aug. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!