Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Fordult már olyan...

Lányok/Nők! Fordult már olyan elő, hogy nagyon kellett pisilni, de nem volt lehetőség elmenni?

Figyelt kérdés
Múltkor egy barátnőmmel beszélgettünk, és azt mondta, hogy a 12 éves kishúga majdnem bepisilt, mert nem volt lehetősége elmenni. Azt mondta, hogy minden barátját megkérdez, hogy vele volt már ilyen, mert a testvére nagyon rosszul érzi magát. Azt mondta, hogy ha írok valahova, azzal segítek neki, így ide esett a választásom. Na most aki nem szeretne válaszolni, nem muszáj persze, de ha mégis akkor boldog lennék a barátnőm húga érdekébe. Aki esetleg privátban írná, nyugodtan megteheti. A rossz kommenteket lécives mellőzétek. Semmi rossz szándék nem vezérelt, hogy írjak, csak segíteni szeretnék. A válaszokat előre is köszönöm!😊

2020. aug. 18. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha végül nem pisilt be, akkor miért kínos? Egyébként számtalanszor előfordult már velem, hogy már nagyon kellett, de sehol sem tudtam volna elmenni.
2020. aug. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Nekem volt, túlságosan sokáig tartott a buszút, aztán mikor végre elértem a koliba, szinte futottam a szobáig.

Mindenkivel előfordul, ez természetes inger, és nekünk sokkal nehezebb, mert nem tudunk simán odaállni egy bokor elé elvégezni a dolgot.

Max legközelebb nézzen előre körbe, hogy hol lehetne elmenni wc-re a környéken, és akkor biztonságban fogja érezni magát.

Szóval fel a fejjel, ez egyáltalán nem gáz vagy égő^^

2020. aug. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1-es, azt nem mondta a barátnőm, de gondolom megijedt, és kellemetlen volt neki.
2020. aug. 18. 15:12
 4/4 anonim ***** válasza:
95%
Én pár éve busszal mentem nyaralni, és a buszon kellett nagyon-nagyon (a fedélzeti wc-t meg nem engedték használni). Már majdnem sírva álltam az ajtóban, mire beértünk a soron következő benzinkútra. Azóta mindig, mindenhol elmegyek pisilni, ahol lehetőség van rá. Akkor is, ha nem kell, és akkor is, ha fél órája voltam, mert szörnyű rossz élmény maradt.
2020. aug. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!