Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ápolásin otthon? Úgy hozta az...

Ápolásin otthon? Úgy hozta az élet egy ideig biztosan ápolásin kell maradnom otthon az anyukám mellett.Beadtam az ehhez szükséges hivatalos papírokat. Mennyit fognak megítélni nem tudom. Túlfizetve nem leszek az egyszer biztos! :)

Figyelt kérdés
Azoknak a segítségére volna szükségem,akik jártasak ebben. Mit lehetne megigényelni stb...

2020. aug. 18. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én voltam ápolásin. A közepes összeget ítélték meg nekem, azt hiszem 54ezer volt.
2020. aug. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1/1 Az nagyon kevés! :( Semmi mást nem lehetett igényelni mellé? Anyagiakra gondolok főként.
2020. aug. 18. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Van egy ennél magasabb fokozat is, az, valamivel több, de én nem kaptam meg. Ehhez is kellett hogy jöjjön valami szakértő, aki megállapítja, hogy az ágyban fekvő, magatehetetlen mamám nem képes magát ellátni...
2020. aug. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ágyban fekvő beteg után csak 54 000 E Ft-ot fizettek?!

Egyébként is nagyon kevés az összeg!

2020. aug. 18. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!