Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyar állampolgárként hogyan...

Magyar állampolgárként hogyan van lehetőségem az Amerikai Légierőnél szolgálni? Vagy lehetetlen megoldani?

Figyelt kérdés
És még mielőtt bárki is megkérdezné semmi kedvem a csesznye, pronyó Magyar Honvédségnél lenni.
2020. aug. 19. 10:44
 1/2 anonim válasza:

Keresd fel a weboldalukat és ott biztos van információ. Gondolom minimum egy zöld kártya kell hozzá, de nem hiszem hogy egyáltalán szóbaállnak, ha angol nem megy eléggé a jelentkezési folyamat lebonyolitásához.


Ami viszont biztos nem egyszerű az az orvosi alkalmasságik beszerzése. Én jelenleg BVsnek jeletnkeztem. A folyamat vége felé vagyok de így is egy kerek hónap mindent intézni friss tüdőszűrős leleteken keresztül minden más vizsgálattal.


Annak mindenképp utána kell nézni hogy magyar orvostól egyáltalán elfogadnának ilyesmit, vagy mindent külföldön kellene intézni, mert az az US egészségügyi rendszerben egy jó mély zsebbenyúlás lesz.

2020. aug. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
US állampolgárságot kell szerezned, anélkül nem szolgálhatsz semmilyen rendvédelmi vagy katonai szervnél.
2020. aug. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!