Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért akarok ilyen lehetetlen...

Miért akarok ilyen lehetetlen dolgot elérni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem bírom elfogadni, hogy nem élhetek örökké,vagy nem kezdhetem újra az életet(pl. Nem tölthetem újra a mentést),illetve azt se bírom elfogadni, hogy nem tudom mi lesz a jövőben, nem csak a saját jövőmről hanem az emberiségé, hogy az űrben, kolóniákban fogunk élni, mint a Dead Space ( aki nem ismeri, az nézzen rá, csak egy példa a jövőre.)...

Egyszerűen felpörög az agyam ilyenkor, nem vagyok magamnál, ezen töprengek, nem bírom elmondani senkinek mert nem értik, vagy nem tudom elmondani mert lehetetlen, max ha olvassa a gondolataimat.

Nagyon kezd zavarni, mert sok álmatlan éjszakát okoz, mint ahogy most is.

Kihez,mihez forduljak?

Mit csináljak? Minden tanácsot,ötletet, gondolatot elfogadok.



2020. jan. 1. 23:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Illetve hozzáteszem, az a konkrét bajom, hogy nem fogom tudni ezeket megélni (fiatalon)
2020. jan. 2. 00:08
 2/14 anonim ***** válasza:

Fagyazd le a DNS genomodat, fagyassz le hozzá egy kiló növekedési hormont, egy robotot ami létrehoz ebből téged és egy számítógépbe mentsd le a memóriádat aztán töltsd vissza amikor újból élni akarsz saját klónodként. Állítsd be az órád csörgőre és felébredsz fiatalon. És akkor be lesz kolónializálódva az összes világegyetem és rohadtul fogsz unatkozni.


Már-ki

2020. jan. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De legalabb fejlett lesz addigra a technológia, lesz miről beszélni,teljesen új emberek, kétve hiszem hogy az egész világegyetem kolonizalva lesz, de bolygók közti utazasra mar egy USG Ishimura tökéletes lesz, nem fogok unatkozni.
2020. jan. 2. 01:08
 4/14 anonim ***** válasza:

De lesznek olyan csákók a világúrben, akik amőbaszerűen mozognak 5D-ben és úgy néznek majd meg hogy körbefolynak. Elég ciki dolgok lesznek, lehet hogy nem unatkozol, de izé lesz.


Már-ki

2020. jan. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azert nem akarok olyan messzire menni, elég nekem kb. 2200-2300 akkor tájt már lehet hogy űrállomásokon fogunk élni, de lehet hogy tan a fold lesz abazis
2020. jan. 2. 02:01
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerinted már régóta nem csak egy bázis? Nem furcsa neked hogy száz éve még se tévé, se rádió, semmi nem volt, kezdetleges autók, repülők igen. Szerinted több ezer évig csak a nagy semmi, aztán most meg űrhajók? Éveken belül a szemüvegen keresztül beszélgetünk, vagy mindenkinek műszemlencsét raknak be és bármit láthatunk, vagy amit a vezetők akarnak.

Nem minden szép itt. Egy idő után güri minden. Minek? Miért?

200 év múlva lehet hogy űrrabszolgát csinálnak belőled, mert már te leszel az utolsó ember, addigra halomra lőjük egymást.

Ez is benne van a pakliban, nem?


Már-ki

2020. jan. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Írd be a consolba hogy give all, hesoyam, baguvix, jumjet már van a nagykerekű monstertruck kódja meg ez: AGBDLCID


Remélem segítettem. ;) have a fun!

2020. jan. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az is benne van a pakliban, de mar így is rabszolgák vagyunk,úgy nevezik hogy munkahely.
2020. jan. 2. 13:24
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha továbbra is így mennek a dolgok akkor csak simán kipusztulunk a saját hülyeségünk miatt.
2020. jan. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Majd ha felnőtt leszel megtanulod elfogadni saját múlandóságod. Mire az ember odaér az út végére, általában már várja is azt.
2020. jan. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!