Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondanátok egy megközelítő...

Mondanátok egy megközelítő árat, hogy mennyibe kerül telefonálás Magyarországról külföldre, illetve hogy mennyibe kerül egy sms?

Figyelt kérdés
VODAFONE-os vagyok. Köszönöm előre is.
2010. aug. 5. 00:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg a szerződésedben... De ha esetleg megírod, hogy melyik díjcsomagban vagy, akkor veszem a fáradtságot és utánanézek. Valamint írd meg azt is, hogy melyik ország(ok)ról van szó, mert az se mindegy.
2010. aug. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, igazából Vodafone Flottás vagyok, amiről nem lehet informálódni a Vodafone oldalán -tudtomma-, de egy megközelítő ár is tökéletesen megfelelne. Egyébként Líbia. Előre is nagyon szépen köszönöm.
2010. aug. 5. 01:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Még egy kérdésem lenne: akit hívni akarsz, az szintén magyarországi előfizetéssel rendelkezik vagy líbiai számot akarsz hívni? Mert, ha az első, akkor Neked ez annyiba kerül, mintha itthon lenne (hívás és sms is). Elvégre honnan tudnád, hogy a telefon tulajdonosa külföldön van. Maximum a hívott félnek számolhatnak fel valamit a hívás fogadásáért. Ha viszont líbai számot akarsz hívni, akkor arról csak ezt az egy linket találtam:


[link]


Sajnos nem írtad meg, hogy melyik flottához tartozol a sok közül. Bár mondjuk felesleges, mert nem sok infó van róluk és az a kevés se tér ki a külföldi percdíjakra. Az sms-ről így első nekifutásra nem találtam semmi infót.

2010. aug. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!