Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veszprém környékén tudtok...

Veszprém környékén tudtok olyan helyet ahol lehet kb 3-5mm vastagságú kártyákat nyomtatni?

Figyelt kérdés

Kitaláltunk egy játékot és ahhoz szeretnénk kártyákat csináltatni csak fontos lenne hogy a hátlapok ugyan olyanok legyenek mindegyiken és ne legyenek rajtuk kis hibák amikből fel lehet ismerni őket.

Fontos az is hogy vastag kártyák legyenek.



2020. aug. 19. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, én nemtom, de biztos vannak kimondottan nyomdák, vagy internetkávézók
2020. aug. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*pl ahol azt írják, hogy névjegykártyák, és azt, gondolom, mindenhol, ott sima kártyákat is tudnak nektek. De egyébként szóval szerintem bármelyik nyomdában.
2020. aug. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem.

Külön rá is kérdeztem nyomdáknál. Már 2mm -es kártyát se tudnak nyomtatni.

2020. aug. 28. 09:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó, akkor csináljátok meg sima fehér rajzlapra/kartonlapra; akár ragaszthatjátok is rá a hátulját. Van valami olyan fajta lap, hogy dipás, na , azt én egyszer próbáltam, nekem nem jött be. Szóval ilyen sima famentes , asszem az lenne a legjobb. Az szép fehér, és ha át akarsz benne írni valamit, akkor nem nyomódik bele a ceruza, hogy belemélyed, és ki se tudod radírozni. Azért jobb a sima famentes, egyszerű, fehér rajzlap. Meg egyébként van olyan kartonpapír, abból a fajtából, amelyikből mindkét oldala egyszínű, hogy nem kell összetereni, és akkor nem lesz kunkori, mert A/4-esben is árulják. Most ez nem feltétlenül valami hivatalos kártyajáték lesz,úgyhogy akár rá is firkanthatjátok, amit szeretnétek, hogy rajta legyen a lapon. Egyébként akkor internetkávézó; én már voltam olyan internetkávézóban , ahol tudtak nagyon jó,nyomdaminőségűt, akkora méretben, amekkorát én akartam; de egyébként ott pl pont valamiért nem jött össze az illetőnek egyből, hogy egyszerre nyomtatta a névjegykártyát (én nem névjegykártyát nyomtattattam, az egy másik ember volt.); na és akkor tehát amíg egyszerre akarta a két oldalt kinyomtatni ott a muksó, akkor neki addig nem sikerült, mert nem ugyanott választódott el az elejének meg a hátuljának a vonala; tehát érdemes ott akkor úgy fordítani a papírt; tehát mondjuk nem egybe nyomtatni a két oldalt, vagy nemtom, lehet, el volt állítódva ott a gépen valami. De szóval nekem tudott kemény papírra is nyomtatni az internetkávézós ember; és még lehetett választani, hogy volt egy vastagabb, meg egy vékonyabb; és hogy matt felületű legyen, vagy fényes. Ezek a papírok mind ott voltak nála (a közelben amúgy ott pont van papírbolt is.) Na, és akkor szal ja. Vagy otthon is tudsz szerintem olyan sima kartonra/sima rajzlapra is nyomtatni.
2020. aug. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*mondjuk a két mm-es az lehet, hogy egy kicsit nagyobb elvárás; de egyébként szóval tudtok rá ragasztani mégegy réteget, sőt van még dekorgumi is , abból két féle van, az egyik, amelyiknek mindkét oldala egyforma, a másik az két rétegből áll, és mint egy matrica, a hátulja papír, és a másik oldala meg ami a papírral le volt ragasztva, az meg ragasztható; tehát ilyen öntapadós dekorgumi is van, hogy egyik fele színes, és olyan, mint egy matrica. Dekorgumit is papírboltban lehet kapni; és lehetőleg értelmes áron vegyétek; mert van, ahol 250 forint darabja, de másik városban eggyel arrébb meg szerencsére 70 forint per darabért is meg lehet venni ugyanazt a fajtát.
2020. aug. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Felmerült a kartonra ragasztani a papírt módszer nálunk is.

De itthon nem sikerült mindet tökéletesen egyformára kivágni. Így azonban ránézésre meglehet mondani több kártyáról hogy az melyik de ha játszanánk vele még kicsit akkor lehet már mindről tudnánk ránézésre hogy melyik melyik.

Ezért akartunk nyomdát mert ott elég precízen és szépen feltudják vágni de a 2mm is már túl vastag nekik. Pedig az már egy tökéletes vastagság lenne.

2020. aug. 31. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!