Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől lehet? Nektek van ilyen?

Mitől lehet? Nektek van ilyen?

Figyelt kérdés

Szóval már régota van ez nálam(csak eddig nem figyeltem rá) a nyár alatt kezdtem el figyelni rá.

Mindig a fejembe megszólal egy hang és valami negatívumot mond. De én ezt nem így gondolom,és nem is akarom hogy úgy legyen ahogy a hang mondja.

Például este elalvás előtt olyanok szoktak lenni hogy ne aludjak mert ránk gyullad a ház,vagy meghal,megfullad valamelyik szerettem(mindig mást mond) meg megmentettünk egy kutyát akit bántottak és nem etették (ígyis van már 3 kutyánk) és az egyik kutyánk már nagyon öreg és azt mondta a fejembe a hang hogy haljon meg az idős kutyánk hogy megint 3 kutyánk legyen. De én ezt nem akarom, és soha nem is mondanék ilyet mivel nagyon imádom az összes kutyát. Ez mitől lehet?



#Nem akart gondolatok
2020. aug. 19. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban van a fejedben ilyen hang, és nem csak képzeled, akkor orvosi segítségre is lehet szükséged.

Nem akarlak megijeszteni, de lehet daganat is az oka, ami képet, hangot gerjeszt a fejedben.

Minimum körzeti, aki tudja, hova utaljon tovább, ha pedig nem szervi oka van - mert azt kizárták -, akkor pszichiáter, mert ez elég kemény dolog.

2020. aug. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
1es jól mondja, ez általában valami betegség oka. Menj orvoshoz minél hamarabb, lehet hogy pszichológus kell, de lehet valóban agydaganat is.
2020. aug. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!