Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha így érzek?

Nagyon gáz ha így érzek?

Figyelt kérdés

Van egy sejtésem, még pedig hogy anyukám részéről cigány származású vagyok,akit egyébként nem ismerek. Mert kiskoromban elhagyott.Nagyon utálnámm ha

ha esetleg az vagyok. Másokon nem. De magamon igen. Sokszor sírok emiatt. Hogy sosem lehetnek olyan barátaim akik elfogadnak vagy olyan barátom akit nem zavar. Utálom hogy az utcán minden cigány megnéz. Legszívesebben elsírnám magam ott helyben. Tudni kell rólam hogy öltözködésem alapján senki nem mondaná meg hogy az vagyok. Egyszerű ruhákat hordok. Semmi csilivi,vagy feltűnő. Kiskorom óta rövid hajam van. Mégis úgy érzem hogy rámnéznek es látásból eltudják dönteni milyen ember vagyok. Egy egyházi iskolába fogok járni. És tervem elvégezni valami fősulit,egyetemet hogy ügyvéd lehessek. Valószínű hogy munkát találnom is nehéz lesz így. Röviden szeretném ha mások nem ítélnének el rögtön,amint meglátnak. És szeretném ha nem lennék ilyen.


2020. aug. 24. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem gáz, emberek vagyunk. Vannak érzéseink.
2020. aug. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!